Security Task Manager v1.7 - İşini Bilen Kullanıcılar İçin

http://i48.tinypic.com/2m7dq4y.jpg


Tanıtım

Security Task Manager, bilgisayarınızda gerçekleşen işlemleri gösterir (uygulamalar, DLL’ler, servisler). Windows’un görev yöneticisinden daha gelişmiştir.
Security Task Manager size bilgisayarınızda çalışmakta olan tüm işlemler (uygulamalar, DLLler, BHOlar, ve servisler) hakkında detaylı bilgi vermek için tasarlanmış bir güvenlik yöneticisidir. Her bir işlem için, Windows Görev Yöneticisini geliştirir ve size güvenlik risk derecesini, işlem açıklamasını, dosya yolunu, CPU kullanım grafiğini, başlangıc zamanını, yerleştirilmiş gizli ek fonksiyonlarını (örnek olarak klavye izleme, autostart girişleri, ve tarayıcı yönetimi veya işletimi), görünür pencere, systray programı, DLL veya Internet Explorer eklentisi gibi işlem türünü belirtir.
Güvenlik risk derecesi sizlere çalışmakta olan işlemin spyware, malware, trojan veya keylogger olma potansiyeli hakkında bilgi vermek amacında geliştirilmiş bir özelliktir. Aynı zamanda bu yazılım sizin internet ve bilgisayar aktivitelerinizi izleyerek, klavye girişlerinizi görüntülüyor ve sizleri herhangi bir sistem kaydı değiştirildiğinde uyarıyor. Bu işlem izleyicisi aynı zamanda hayalet işlemleride belirleme özelliğine sahip.Artık bu yazılım ile bigisayarınızda olup biten tüm işlemleri takip edebiliceksiniz ve hatta program sizleri güvenliğinizin tehlikeye girebilceği zamanlarda önceden uyarıcak. Versiyon 1.7d ile Windows Vista desteği daha iyi duruma getirilmiş ve bir kaç dil desteği daha eklenmiş.
Özellikler
Dosya adı ve tam yolu gösterir
Güvenlik riski gösterir
Başlama zamanı gösterir
Tanımını gösterir
İşlemci kullanım grafiği gösterir
Arkaplanda çalışan yazılımları kapatmanızı sağlar
İşlem tipini gösterir.
Yazılım Son Sürümünde ki Yenilikler
Başlangıçtaki hatalar giderildi
Windows Sistem Geri Alma eklendi
Sunucu dosyaları geçerliliği eklendi 

Admin Yorumu: Özellikle bayanlar internet cafelerdeki bilgisayarlar veya arkadaşlarının bilgisayarlarında kötü niyetli tuzaklar varsa bu programla kolayca tespit edip tehlikeyi uzaklaştırabilirler böylece facebook messenger gibi şifreleri kötü niyetlilerin eline geçmez.  Herkesin flash belleğinde bulunması ve kullanması gereken bir programdır. 
(Kullanımı ve Full sürümünü isteyen veya daha detaylı bilgi almak isteyenler msn ekleyebilirim)

Size – 1.5 MB
ftp://ftp.neuber.com/pub/taskmanager17.exe 

1 yorum:

Adsız dedi ki...

güzel

Yorum Gönder